Strona główna / Z życia radia / Nooo, wstawaj Września! – czyli wszystko o naszym porannym paśmie

Nooo, wstawaj Września! – czyli wszystko o naszym porannym paśmie

Jest 5.15. Spod poduszki dobiega stłumiony dźwięk budzika. Dawid zna tę melodię bardzo dobrze.

Szczególnie umiłował sobie jej pierwsze 20 sekund – odgłosy świerszczy ukrytych w zaroślach. Rozpoczyna się walka jawy ze snem. Wstać czy spać dalej? Te świerszcze wcale nie pomagają otworzyć oczu. Ale Dawid już wie – po magicznych 20 sekundach chwila ciszy, a następnie…rycząca gitara elektryczna i wzburzające krew w żyłach wołanie „Nooo, wstawaj Dual!”.

Łatwo więc domyślić się skąd nazwa naszego porannego pasma. Czy łatwo jest zaczynać tak wcześnie dzień od poniedziałku do piątku? Tak! Szczególnie, jeśli ma się poczucie misji rozbudzenia słuchaczy niczym wspomniany budzik, a do tego ogrom pomysłów i niesamowitą dawkę dobrego nastroju, tak jak Dawid Dual Chrzempiec – gospodarz poranka.

W ten oto sposób Radio Września budzi ludzi już od 6.00. A co charakteryzuje nasze poranne spotkania? Porcja informacji, energicznej muzyki, nietuzinkowy głos „pana prowadzącego”. A w tym wszystkim miejsce dla Was, naszych słuchaczy, jako współtwórców audycji. Słuchając więc przeglądu prasy, zapowiedzi kinowych, kalendarium wrzesińskiego czy innych aktualności możecie komentować, pozdrawiać i zgarniać nagrody w codziennych konkursach.

Zatem… do usłyszenia na 93,7 fm. Z nami poranne wstawanie wreszcie stanie się przyjemne!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeżeli nie chcesz publikować komentarzy jako anonim, zachęcamy do rejestracji.


*