Strona główna / Lokalnie / Ruszamy. Jeszcze więcej informacji na naszym portalu

Ruszamy. Jeszcze więcej informacji na naszym portalu

1 września rozpoczyna się nie tylko nowy rok szkolny. Tego dnia oficjalnie rusza również portal Radia Września. 

Do pewnych decyzji trzeba dojrzeć. Tak było i w tym przypadku. Żeby stworzyć portal, na którym codziennie będziemy publikować świeże, rzetelne i obszerne informacje, myśleliśmy długie tygodnie. Kiedy stwierdziliśmy, że jesteśmy gotowi, zaczęła się dyskusja jak ma on wyglądać. Poprawek, przyznajemy, było wiele. W końcu doszliśmy do wniosku, że w takiej formie, jaką widzicie obecnie, stronę możemy zaprezentować naszym Słuchaczom, a od teraz również Czytelnikom. Co nie oznacza, że w przyszłości nie ulegnie ona modyfikacji.

Oficjalnie ruszymy 1 września. Portal do Państwa dyspozycji oddaliśmy dzień wcześniej. Dlaczego tak? Ponieważ naszym celem jest dostarczanie informacji na bieżąco. Miniony weekend był bardzo bogaty w wydarzenia, więc nie mogliśmy postąpić inaczej.

Zapewne wielu z Was zastanawia się, po co ludziom pracującym w radiu portal? Ponieważ są sytuacje, kiedy mamy do przekazania bardzo istotne informacje, a z wiadomych względów nie możemy ich w całości wyemitować na antenie. Do tego dochodzi jeszcze jedna istotna rzecz: zdjęcia. Jeżeli tylko będzie możliwość, będziemy prezentować galerie z wydarzeń w powiecie wrzesińskim i okolicy.

Zachęcamy do słuchania Radia Września, a od teraz także do śledzenia informacji na portalu radio-wrzesnia.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeżeli nie chcesz publikować komentarzy jako anonim, zachęcamy do rejestracji.


*