Strona główna / Tematycznie / Kultura / WRZEŚNIA: W naszym mieście rodzą się gwiazdy!

WRZEŚNIA: W naszym mieście rodzą się gwiazdy!

Dużym zaangażowaniem wykazują się uczestnicy warsztatów wokalnych prowadzonych we Wrzesińskim Ośrodku Kultury.

Chyba każdy z nas chciał choć raz w życiu zostać znanym i sławnym wokalistą. – To prawda, ale nie każdy zdaje sobie sprawę, jak dużo pracy kosztuje poprawianie możliwości wokalnych. Trzeba ćwiczyć dykcję, oddychanie i wiele innych rzeczy. To wszystko staramy się rozwijać poprzez zabawy pobudzające wyobraźnie – mówi Joanna Dolata, trener wokalny.

Dzieci nie ukrywają, że największą przyjemność sprawia im śpiewanie piosenek, które znają ze swoich ulubionych bajek. – Chcemy być wokalistkami i dużo koncertować – zdecydowanie przyznają młode uczestniczki warsztatów. – Wszystkie ćwiczenia są bardzo fajne, dlatego chętnie tu przychodzimy.

Być może w przyszłości będziemy mogli pochwalić się tym, że z naszego miasta pochodzić będzie gwiazda muzyki popularnej. – W tym roku muszę przyznać, że zaangażowanie jest na bardzo wysokim poziomie, więc jeśli zapał nie opadnie to może ktoś zwiąże się z branżą muzyczną – przyznaje Joanna Dolata.

Przypominamy, że w związku z X Festiwalem Orkiestr Dętych we Wrześni impreza z cyklu „Rodzinne niedziele z milusińskimi”, która miała odbyć się 30 sierpnia, przeniesiona została na 6 września.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeżeli nie chcesz publikować komentarzy jako anonim, zachęcamy do rejestracji.


*