Strona główna / Lokalnie / Wypadek w Chwalibogowie. Są ranni

Wypadek w Chwalibogowie. Są ranni

W środę około godziny 7 rano doszło do zderzenie dwóch samochodów. W wyniku wypadku ranne zostały trzy osoby. 

Zdarzenie miało miejsce w Chwalibogowie.  – Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej zastano samochód Fiat Panda stojący na jezdni z uszkodzonym prawym przodem oraz VW Transporter leżący na prawym boku. Kierująca włoskim autem oraz sześć osób podróżujących transporterem opuściło wnętrze pojazdów przed przyjazdem służb ratowniczych – relacjonuje mł. bryg. Marek Mikołajczak, rzecznik prasowy KPPSP we Wrześni. Jak dodaje, strażacy po przyjeździe na miejsce w pierwszej kolejności udzielili pomocy medycznej dwóm rannym osobom.

– Po przyjeździe karetki poszkodowanych przekazano ratownikom medycznym. W momencie zakończenia czynności przez funkcjonariuszy policji postawiono volkswagena na koła, a następnie pojazdy usunięto z drogi na pobocze oraz usunięto plamę po płynach eksploatacyjnych z jezdni – mówi mł. bryg. M. Mikołajczak.

W trakcie prowadzenia działań do karetki zgłosiła się jeszcze jedna osoba, która podróżowała transporterem. Jak się okazało, musiała być ona przetransportowana do szpitala drugą karetką.

 

 

1 komentarz

  1. Witam poszukuję poszkodowanych a.kozak.88@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeżeli nie chcesz publikować komentarzy jako anonim, zachęcamy do rejestracji.


*