Strona główna / Lokalnie / Coraz więcej osób słucha Radia Września

Coraz więcej osób słucha Radia Września

Pojawiły się pierwsze, długo oczekiwane przez Radio Września badania słuchalności uwzględniające naszą stację.

Wśród stacji niezależnych słuchanych w regionie wrzesińskim zajmujemy drugą pozycję na rynku.

Nieznacznie lepsze od nas jest RMF FM.

Radio Września z wynikiem słuchalności niespełna 33% wyprzedza m.in. Program 1 Polskiego Radia, Radio Merkury, Radio ZET, czy też –  radio VOX FM.

Załączona tabelka przedstawia słuchalność we Wrześni (w dziennym czasie nadawania osób), słuchających radio dłużej niż 15 minut każdego dnia.

Przypominamy – badania słuchalności przeprowadzane są przez Instytut Badania Rynku i Opinii Publicznej SMG/KRC. To jedyny, niezależny ośrodek badań radiowych w kraju.

 – Korzystając z okazji, radio Września pragnie podziękować wszystkim słuchaczom za wsparcie. Dzięki Wam stajemy się najważniejszym podmiotem medialnym w regionie – mówi Tomasz Goclik, dyrektor Radia Września.  – Cieszymy się ogromną popularnością, a to tylko mobilizuje nas do cięższej pracy – chcemy się dalej rozwijać, dla Was – dodaje.

tabela

13 komentarzy

 1. Oj narzekacze
  idźcie sobie pobrzdąkać do garażu wasze gitarkowe smęty dla gimbusów z gimbazy a nie szkalujecie muzykę przy której bawią się wszyscy a nie gimnazjaliści i podstarzali hippisi którzy zapomnieli że nie mają już 20 lat, tylko 50 xD

 2. No szykujcie sie na te pozycje co VOX fm bo niczym sie nie roznicie

 3. jedna wielka kicha i nic pozatym

 4. Dajmy im się rozwijać swoim tempem!!!

 5. Na początku słuchali Was wszyscy, wtedy trzeba było sprawdzać. Teraz Wasze radio jest szczytem obciachu dla większości moich znajomych i klientów. Nie ma po co się reklamować, a słuchać idzie czasem 3 minuty jeśli ma sie szczęście na normalny kawałek, bo następny jest do bani… Zamiast obiecywanego ambitnego radia mamy byle co dla prostactwa… ale chyba takich słuchaczy chcieliście przyciągnąć disko polo, więc gratutluję sukcesu. Ilość nie równa się jakości!

  • Hejtujesz? Raczej tak ,mój imienniku

   • Dlaczego wyrażenie własnego zdania od razu musi być hejtem? Zgadzam się w pełni z Robertem. Mogę wytrzymać góra jeden kawałek, bo zaraz wchodzi albo disco-polo, albo jakieś tandetne disco, które męczy moje uszy. Dlatego wolę nie słuchać. I wielu moich znajomych postępuje podobnie. Nie słucham, a szkoda, bo początki były naprawdę niezłe.

    • Oni po prostu dostosowują się do większości – taka jest idea radia komercyjnego. I nie trzeba słuchać radia września, po problemie.

     Jeśli ktoś chce stworzyć radio niszowe, proszę bardzo (fajna inicjatywa). Wtedy będzie go słuchało 200 osób, będą o tym głośno mówic, tak jakby ich było przynajmniej 70% wśród słuchaczy.
     Na dłuższą metę jadnak to nie działa…

     • Nie do końca. Zobacz sobie jaka duża była słuchalność na początku działalności w marcu. Potem weszło disko polo i przy pracy nie idzie wytrzymać, więc i słuchalność spadła. Ostatnio odrobili ale teraz jest tylko trochę lepiej niż na początku. Jednak z pewnością zmienił się profil słuchacza na mniej wymagającego muzycznie, a co za tym idzie zmienił się profil potencjalnego odbiorcy reklam itd. Moim zdaniem na dłuższą metę stracili. Można było robić ambitne radio dla tak samo dużej grupy słuchaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeżeli nie chcesz publikować komentarzy jako anonim, zachęcamy do rejestracji.


*