Strona główna / Lokalnie / „Zarażali pasją” najmłodszych

„Zarażali pasją” najmłodszych

Wielka niespodzianka czekała na uczniów Zespołu Szkół w Nekli. Na lekcji wychowania fizycznego dołączyli do nich zawodowcy.

W ramach projektu mającego na celu promować zdrowie i aktywność zawodnicy APP Krispol wcielili się w rolę trenerów młodzieży w zespole szkół w Nekli. Sportowcy pojawili się w szkole na zaproszenie wychowawcy Marty Paradowskiej:

– Jesteśmy w trakcie programu propagowania sportu i stąd właśnie ten pomysł. W dzisiejszych zajęciach uczestniczy najmłodsza klasa, czyli 6 i 7 latki. To jeszcze małe dzieci, a już widać, że radzą sobie świetnie – komentuje na gorąco nauczycielka z Nekli.

Duże zaangażowanie dzieci pochwalili również prowadzący trening siatkarze. Pod największym wrażeniem był Moustapha M’Baye

– Muszę porozmawiać z moim trenerem, czy nie puszczałby mnie tutaj na treningi. Energia jest niesamowita i jestem zaskoczony, jak dzieci radzą sobie z odbiciami piłki. Myślę, że mógłbym się od nich wiele nauczyć – mówi uśmiechnięty zawodnik.

Jak przyznają wychowawcy z Nekielskiego Zespołu Szkół trening z siatkarzami to jednak dopiero początek przygody uczniów ze zdrowym trybem życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeżeli nie chcesz publikować komentarzy jako anonim, zachęcamy do rejestracji.


*