Strona główna / Lokalnie / Galerie zdjęć / Można sprawdzić, czy są korki na ulicach
Fot. www.ruch.wrzesnia.pl

Można sprawdzić, czy są korki na ulicach

Wrzesiński magistrat umożliwił sprawdzenie czy na ulicach tworzą się korki. Na stronie internetowej ruch.wrzesnia.pl prowadzona jest transmisja na żywo z kamer na ul. Paderewskiego i Daszyńskiego. Dzięki temu rozwiązaniu można sprawdzić czy na wjeździe do i z Wrześni tworzą się korki.

Wchodząc na stronę internetową www.ruch.wrzesnia.pl można sprawdzić natężenie ruchu na wjeździe do miasta. W ramach pierwszego etapu projektu Urząd Miasta i Gminy Września udostępnił podgląd na wiadukt przy ul. Paderewskiego oraz ul. Daszyńskiego.

Kierowcom, którzy jadą do Wrześni lub wyjeżdżają z miasta rozwiązanie to umożliwi sprawdzenie czy są korki na ulicy Paderewskiego i Daszyńskiego. Pogląd dostępny jest również w wersji mobilnejwyjaśnia Artur Mokracki, zastępca burmistrza Wrześni.

Jeśli system się sprawdzi kamery będą pokazywać aktualne natężenie ruchu na innych wrzesińskich ulicach.

(JL)

6 komentarzy

 1. Zawiedziona na maxa

  Czy ktoś się orientuje czy jakieś nadleśnictwo nie skupuje kasztanów dla zwierzyny???

 2. tak nie moze być;p
  Radio Września zrobi nam przysługę i może się dowie czy gdzieś chcą te nasze kasztany czy ta nasza praca to podarunek dla dzików będzie!

 3. HA! mam podobny problem widzę… w zeszłym roku trzy razy na info.września bębnili o skupie kasztanów. Biorąc przyklad z zeszłego roku wraz z dziewczyną dwa razy po pare godzin sobie spedzilismy na świeżym powietrzy, zbierając kasztany, zeby mieć jakąs kase ekstra na imprezkę, czy wypad weekendowy. Aktualnie mam w garazu ok 200kg kasztana i co z tym w takim razie zrobić? przeciez nie pojadę 100km do skupu… Może wspomniana Pani przez „zawiedzioną na maxa’ się jednak namyśli, a jakieś media wspomną o tym fakcie? byłoby miło.;)

 4. Mam pytanko wiadomo cos na temat skupu kasztanow , gdzie kiedy i ile za ile?

 5. Moze wie ktos dlaczego to nie działa

  • Zawiedziona na maxa

   Chwilę temu dzwoniłam do kobietki, (która organizowała w zeszłym roku skup kasztanów w Miłosławiu…) i niestety pani mnie zawiodła oznajmiając ,że w tym roku już był skup w poniedziałek 3.10.2016 i już więcej w tym roku nie będzie… tylko dlaczego nigdzie NIE BYŁO ŻADNEJ INFORMACJI!!??? śledziłam na bieżąco… i nic nie było słychać… przecież sezon na kasztany tak na prawdę dopiero się zaczął… !!! Jestem zawiedziona:(((

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeżeli nie chcesz publikować komentarzy jako anonim, zachęcamy do rejestracji.


*