Strona główna / Z życia radia / Radia Września od września – startuje nowa ramówka

Radia Września od września – startuje nowa ramówka

Nasza redakcja intensywnie pracowała nad przygotowaniem nowej ramówki, która startuje już od poniedziałku, 5 września. Przygotowujemy dla Państwa kilka nowości. Po wakacjach wracają stałe punkty programu.

Po przerwie wakacyjnej powróci na naszą antenę powraca „Gościniec”. Od poniedziałku do piątku o godz. 8:10 będziemy rozmawiać z ciekawymi osobami i poruszać ważne dla Wrześni i okolic tematy. Po godz. 18 zagości zupełnie nowy program. Jaki? O tym przekonacie się już w poniedziałek.

Nie zabraknie również stałych punktów programu. Od poniedziałku do piątku od 6:30 będą Was budzić Dawid DUAL Chrzempiec i Nadia Jóźwiak. W ciągu dnia spotkacie się z „Kondziem”, a popołudniu powita Was Marta Wesołowska.

Jak zawsze będziemy Was informować na bieżąco o tym co dzieje się w regionie wrzesińskim i okolicach. Serwisy lokalne zawsze od 6:30 do 11:00 co pół godziny i od 11 do 20 zawsze o pełnej godzinie.

To tylko część z naszych propozycji programowych, które umilą Państwu czas. Zapraszamy do słuchania Radia Września na 93,7 fm i przez internet.

ZOBACZ NOWĄ RAMÓWKĘ RADIA WRZEŚNIA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeżeli nie chcesz publikować komentarzy jako anonim, zachęcamy do rejestracji.


*