Strona główna / Lokalnie / Kampania wyborcza rozpoczęta?
Fot. Grzegorz Pabich

Kampania wyborcza rozpoczęta?

Mieszkaniec Nekli Tomasz Małecki, zastępca redaktora naczelnego lokalnej gazety, prezes Activ Nekla, współorganizator wielu imprez sportowych, jak donoszą nasi słuchacze, ma zamiar kandydować na fotel burmistrza.

Czy zatem to właśnie z tego powodu tak bardzo angażuje się społecznie? Czy powinien angażować w to instytucje publiczne? Wystosowaliśmy pismo do redaktora Małeckiego, w którym pytamy o kampanię wyborczą, jak i o sposób finansowania jej i licznych imprez, których jest współorganizatorem. Niestety do tej pory pozostaje ono bez odpowiedzi.

Czy zatem to właśnie z tego powodu tak bardzo angażuje się sportowo? O to zapytaliśmy Karola Balickiego, burmistrza Nekli:

Spytaliśmy również czy burmistrz jest świadomy startu w wyborach Małeckiego?

Do tematu z pewnością powrócimy.

4 komentarze

 1. Naprawdę zdziwiłem ze taki temat radio podchwycilo i no trzeba to przyznać dało się trochę nabrać… szczególnie ze mamy ponad 2 lata do wyborów.
  Gdybyście choć trochę interesowali się działalnością TM w Active Nekla to byście wiedzieli że to nie trwa od dziś i jak mniemam to raczej pasja niż kiełbasa wyborcza.
  Poza tym sonda… forma pytania… naprawde jestem zażenowany.
  Życzę więcej rzetelności…

  Cypissekk

 2. Żadna nowość, tak samo robi projekt września.

  • a co maja robić? usiąść jak Ty? i czekać na to aż ktoś na nich zagłosuje…nba tym, to polega…pokazujesz się, doceniają cię i wybierają…co za podejście radioców…masakra…

 3. Drogie Radio, a jaki jest powód angażowania się Was w przyszłą kampanię wyborcza Tomasza Kałużnego? Już widać drukujecie cotygodniową ulotkę promocyjną Kałużnego. Jaki Radio ma w tym interes?
  A zaglądaliście, drodzy dziennikarze, oświadczenie majątkowe naszego Miłościwie Panującego i porównywaliście z informacjami z konferencji prasowej przed sesją o odwołanie? Bo tam jest dość sporo niezgodności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeżeli nie chcesz publikować komentarzy jako anonim, zachęcamy do rejestracji.


*