Strona główna / Lokalnie / Nowy folder o Wielkiej Pętli Wielkopolski

Nowy folder o Wielkiej Pętli Wielkopolski

Wielkopolska Organizacja Turystyczna wydała nowy folder o jednym z najbardziej znanych markowych produktów turystycznych województwa wielkopolskiego, czyli Wielkiej Pętli Wielkopolski. Na trasie szlaku znajdują się Pyzdry, których nie pominęło w publikacji.

Wielka Pętla Wielkopolski jest szlakiem wodnym o długości ponad 800 kilometrów przechodzącym przez trzy województwa: wielkopolskie, lubuskie i kujawsko-pomorskie. Jednym z istotnym elementów szlaku jest rzeka Warta, która przepływa przez kilkanaście wielkopolskich miejscowości. W powiecie wrzesińskim jednym z takich miejsc są Pyzdry. Tutaj także znajduje się przystań wodna, w której można zatrzymać się, przycumować kajak lub inny wodny sprzęt i wybrać się na zwiedzanie miasta.

W nowym folderze Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej została pokazana nowa turystyczna atrakcja Pyzdr, czyli iluzoryczny mural na hali widowiskowo-sportowej. Obecnie w Urzędzie Miasta i Gminy Pyzdry znajduje się jedynie kilka egzemplarzy folderu, jednak burmistrz Przemysław Dębski zapewnia, że w sezonie turystycznym będzie ich więcej i każdy zainteresowany taką publikację będzie mógł bezpłatnie otrzymać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeżeli nie chcesz publikować komentarzy jako anonim, zachęcamy do rejestracji.


*