Strona główna / Lokalnie / Konkurs walentynkowy!

Konkurs walentynkowy!

Masz drugą połówkę i chcesz spędzić z nią wyjątkowe Walentynki? Jeśli tak, to zachęcamy do wzięcia udziału w drugiej edycji naszego konkursu pt. „Jak łyse konie”.

W ubiegłym roku – z testem na „pokrewność dusz” – najlepiej poradzili sobie Paulina i Marcin. Para udzieliła najwięcej zgodnych odpowiedzi. W tym roku zasady gry są podobne, zabawa przeznaczona jest dla par, zarówno tych formalnych jak i niesformalizowanych. Podzieliliśmy ją na trzy etapy. Pierwszy rozpoczyna się dzisiaj (środa 25 stycznia). Zachęcamy, abyście przesyłali nam swoje wyjątkowe, wspólne zdjęcia. Można to zrobić na adres redakcja@radio-wrzesnia.pl z dopiskiem „14 lutego” (prosimy również o podanie w e-mailu numeru kontaktowego). Czas na to macie do niedzieli 29 stycznia.

W poniedziałek 30 stycznia na naszym portalu przedstawimy galerię nadesłanych zdjęć. Zaczniemy tym samym etap II, w którym będzie można oddawać głosy na najfajniejsze fotki. Zakończymy go w piątek 3 lutego. Wyłonimy wówczas pięć par, które będą rywalizowały o główną nagrodę. 6 lutego zaprosimy do studia pierwszą parę, która podczas porannej audycji na żywo odpowiadać będzie na pytania dotyczące ich związku. Osoby, które będą miały najwięcej zgodnych odpowiedzi, wygrają atrakcyjną nagrodę! O etapach konkursu na bieżąco będziemy mówić na naszej antenie.

KONKURS PRZEZNACZONY JEST DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jeżeli nie chcesz publikować komentarzy jako anonim, zachęcamy do rejestracji.


*