Strona główna / Lokalnie / Wyjątkowe odwiedziny na oddziale dziecięcym

Wyjątkowe odwiedziny na oddziale dziecięcym

Dzieci przebywające we wrzesińskim szpitalu odwiedził dziś św. Mikołaj. Zobacz jak najmłodsi przywitali tego wyjątkowego gościa.

Prezent w postaci odwiedzin świętego podarowali dzieciom pracownicy wrzesińskiego starosta. Z inicjatywy Dionizego Jaśniewicza najmłodszych odwiedził Mikołaj.

– Jest to szczególne wydarzenie. Takie wizyta wiąże się z dużymi emocjami. Myślę, że na pewno dzieci przebywające w szpitalu cieszą się, że Mikołaj pamięta także o nich – stwierdził pracownik starostwa, który wcielił się dziś w rolę świętego.

Prezentów nie zabrakło także dla personelu oddziału dziecięcego wrzesińskiego szpitala.

– Bardzo cieszymy się z odwiedzin. Myślę, że jest to dla dzieci duża frajda i dzięki takim działaniom mogą choć na chwilę zapomnieć o chorobie – mówi Iwona Silczak, kierownik oddziału pediatrycznego.

Tegoroczna wizyta mikołaja była wyjątkowa za sprawą zmiany położenia oddziału:

– Ta wizyta jest już tradycją. Co roku przychodzimy z prezentami dla najmłodszych. Warto dodać, że mamy także prezent dla całego oddziału, który jeszcze nie dotarł, ale z pewnością już jest w saniach świętego. Będzie to kanapa. Aktualnie to właśnie na tym oddziale panują najtrudniejsze warunki, ale możemy powiedzieć, że dzisiejszy Mikołaj zwiastuję zmianę siedziby tego oddziału – mówi starosta Dionizy Jaśniewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeżeli nie chcesz publikować komentarzy jako anonim, zachęcamy do rejestracji.


*