Strona główna / Lokalnie / Kobieta rzuciła się pod pociąg?

Kobieta rzuciła się pod pociąg?

48-letnia kobieta została potrącona przez pociąg. Nie wiadomo w jaki sposób znalazła się na torach.

Do zdarzenia doszło około godziny 17:30. Kobieta została potrącona przez pociąg pomiędzy Gutowem Małym, a Gutowem Wielkim.

Ze zdobytych przez nas informacji wynika, że pierwszej pomocy 48-latniej mieszkance Wrześni udzielali pasażerowie pociągu, wśród których miał znajdować się ratownik medyczny.

Nie wiadomo jeszcze, dlaczego kobieta znalazła się na torach. Niewykluczone, że była to próba samobójcza.

Na miejscu interweniowały 2 zastępy straży pożarnej oraz 1 zastęp OSP Węgierki. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć w momencie zgłoszenia zdarzenia, z nieznanych nam powodów, wrzesiński szpital nie był w stanie wysłać na miejsce karetki i ta wzywana była z Witkowa.
Kobieta przeżyła i aktualnie znajduje się we wrzesińskim szpitalu.
AKTUALIZACJA: Według informacji, których udzielił nam świadek zdarzenia poszkodowana wpadła pod pociąg Kolei Wielkopolskich i pod wpływem uderzenia znalazła się przy torze, po którym miał przejeżdżać pociąg TLK Spółki PKP Intercity. Maszynista TLK najpierw zwolnił, a następnie zatrzymał pociąg przed kobietą.  – Pomocy udzielali Obsługujący pociąg TLK  – kierownik i konduktorzy, wraz z pasażerami-ratownikami medycznymi – relacjonuje nam świadek wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeżeli nie chcesz publikować komentarzy jako anonim, zachęcamy do rejestracji.


*