Strona główna / Lokalnie / 20-letni kierowca jadąc za szybko uderzył w przydrożne drzewo – stracił prawo jazdy
Fot. Komenda Powiatowa Policji we Wrześni

20-letni kierowca jadąc za szybko uderzył w przydrożne drzewo – stracił prawo jazdy

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło we wtorkowe południe na jednej z dróg w okolicach Nekli. Kierowca Skody uderzył w przydrożne drzewo. Do szpitala trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 12:40 na drodze pomiędzy Neklą a Stroszkami. Ze  wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-letni mieszkaniec Wrześni nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze.

Konsekwencją tego była utrata panowania nad prowadzonym przez siebie samochodem osobowym marki Skoda Felicja i uderzenie w przydrożne drzewo. W wyniku zaistniałego zdarzenia kierowca wraz z pasażerką zostali przewiezieni do Szpitala Powiatowego we Wrześni. Po przeprowadzeniu badań zostali zwolnieni do domuinformuje sierż. Adam Wojciński, rzecznik wrzesińskiej Policji.

Policjanci zatrzymali 20-latkowi prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny za powstałe uszkodzenia pojazdu. Kierowca był trzeźwy. Za swoje postępowanie stanie przed sądem.

Wrzesińscy policjanci apelują o ostrożność. Pozornie dobrze wyglądające warunki na drodze mogą mylić. Im wolniej tym bezpieczniej. Pamiętajmy o zachowanie rozwagi na drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeżeli nie chcesz publikować komentarzy jako anonim, zachęcamy do rejestracji.


*