Strona główna / Lokalnie / Konkurs walentynkowy!

Konkurs walentynkowy!

Masz drugą połówkę i chcesz spędzić z nią wyjątkowe Walentynki? Jeśli tak, to zachęcamy do wzięcia udziału w drugiej edycji naszego konkursu pt. „Jak łyse konie”.

W ubiegłym roku – z testem na „pokrewność dusz” – najlepiej poradzili sobie Paulina i Marcin. Para udzieliła najwięcej zgodnych odpowiedzi. W tym roku zasady gry są podobne, zabawa przeznaczona jest dla par, zarówno tych formalnych jak i niesformalizowanych. Podzieliliśmy ją na trzy etapy. Pierwszy rozpoczyna się dzisiaj (środa 25 stycznia). Zachęcamy, abyście przesyłali nam swoje wyjątkowe, wspólne zdjęcia. Można to zrobić na adres redakcja@radio-wrzesnia.pl z dopiskiem „14 lutego” (prosimy również o podanie w e-mailu numeru kontaktowego). Czas na to macie do niedzieli 29 stycznia.

W poniedziałek 30 stycznia na naszym portalu przedstawimy galerię nadesłanych zdjęć. Zaczniemy tym samym etap II, w którym będzie można oddawać głosy na najfajniejsze fotki. Zakończymy go w piątek 3 lutego. Wyłonimy wówczas pięć par, które będą rywalizowały o główną nagrodę. 6 lutego zaprosimy do studia pierwszą parę, która podczas porannej audycji na żywo odpowiadać będzie na pytania dotyczące ich związku. Osoby, które będą miały najwięcej zgodnych odpowiedzi, wygrają atrakcyjną nagrodę! O etapach konkursu na bieżąco będziemy mówić na naszej antenie.

KONKURS PRZEZNACZONY JEST DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeżeli nie chcesz publikować komentarzy jako anonim, zachęcamy do rejestracji.


*