Strona główna / Radio / Ekipa radia

Ekipa radia

DAWID DUAL CHRZEMPIEC
Dj, balladyn, wodzirej…po prostu – Dual. Miłośnik placków ziemniaczanych i wyrobów pyropodobnych. W weekendy – przemierza Polskę wzdłuż i wszerz przygrywając pod kotlety weselne…
NADIA JÓŹWIAK
Zawodowo swoim głosem topi serca męskiej części słuchaczy. Lubi zaplanowane poranki, a sztuczny śmiech z żartów Duala dopracowała do perfekcji. Prywatnie szczęśliwa żona i mama.
PRZEMYSŁAW TÓRZ
Dziennikarstwo to nie tylko jego praca, ale też pasja. Uwielbia swoją rodzinę i grę na gitarze!!!
AGNIESZKA WITASIK
Radiowa gaduła. Zbiera informacje z Policji i Straży Miejskiej. Wie, za co, możecie dostać mandat. Z uwagą słucha wszystkiego, co dotyczy zdrowia i życia.
GRZEGORZ PABICH
Człowiek, który żyje newsami. Nie zna słów: wolne, weekend czy święto. Kocha zwierzęta a najbardziej swojego psa Tofika, którego mozolnie próbuje nauczyć czytać, oczywiście bezskutecznie.
MARTA WESOŁOWSKA
Włoska kuchnia, polski język i „francja-elegancja”. Zawsze w biegu, zawsze wesoła i uśmiechnięta – w końcu nazwisko zobowiązuje. Optymizmem zaraża w paśmie popołudniowym.
MAREK JAKUBOWSKI
Człowiek, dla którego pasja stała się sposobem na życie. Jego wymarzone trio to: Ozzy Osbourne (wokal), Ritchie Blackmore (gitara) i Marek Jakubowski (klawisze – mogą być z playbacku). Jak sam powtarza: nie ma czasu na fejm.
JAGODA PACOCHA
Najmłodszy członek naszej ekipy. Harcerka, licealistka, miłośniczka dobrej literatury. Jej pasją jest muzyka i oczywiście praca w radiu.
KAROLINA HURSOWICZ
Introwertyk – przyszła do radia, będzie śmiesznie. Sztuka szerokopojęta jest dla niej wszystkim. Lubi dobrą książkę, zwłaszcza Johnnego Deppa i marcepan.
SYLWIA DZIAŁAK
Uwielbia kontakt z ludźmi, nawet tymi, którzy niekoniecznie uwielbiają kontakt z nią. Lubi pracę w radiu, bo to jedne z miejsc, gdzie może dużo rozmawiać z ludźmi.
TOMASZ SZYMKOWIAK
Olimpijczyk z Pekinu, dziesięciokrotny mistrz Polski w biegach długich. Sport to jego żywioł, a najbardziej lekkoatletyka, a także siatkówka i piłka nożna.
MARCIN JANAS
Niepoprawny optymista. Życie pisze różne scenariusze, to on wybiera te najciekawsze. Witkowo, z którego dostarcza nam informacje zna jak własną kieszeń.
RADOSŁAW JAGIEŁA
Uwielbia odwiedzać ciekawe miejsca w najbliższej okolicy i poznawać ich niezwykłą historię. Właśnie w ten sposób realizuje swoją audycję i w każdą niedzielę po godzinie 10 zaprasza na turystyczny szlak

AGENCJA REKLAMY:

ANITA SZAFRANIAK
Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, znajduje wyjście z każdej sytuacji.
Pozytywne nastawienie do świata i ludzi to jej motto.
DARIA LIPIECKA